/Files/images/школа.jpg Історія становлення Петрівської школи починається з 1892 року. При молитвенному домі була відкрита школа, у якій навчалося 148 учнів. У 1904- 1905 роках у нашому селі побудовано дві школи : церковно¬-приходську, в якій було два класа, і земську, де навчання тривало три роки.
В 1921 році ці дві школи були реорганізовані у чотирирічну.

В 1924 році відкрито першу семирічку.
В 30-х роках школа стала восьмирічкою. І тільки У 1936 році відбувся перший випуск учнів десятого класу.
Всього десять учнів.нпрпрепррп Найкращою випускницею цього класу була Тютерева (Підгорна) Варвара Володимирівна , яка згодом стала вчителем математики і до виходу на заслужений відпочинок працювала у рідній школі.
А учительська династія Бобильових нараховує майже 140 років,

Всього чотири випуска учнів відбулося до Великої Вітчизняної Війни. В тяжкі роки окупації будівлі школи німці перетворили в конюшню.
Після звільнення села від окупантів діти змушені були навчатися у пустих уцілілих хатах. А згодом було відбудовано приміщення чотирирічної школи, і діти навчалися у дві зміни.
І тільки у 1952 році була повністю відновлена зруйнована війною школа, добудовано два крила.


у 70-х роках у школі з'являються новобудови: пришкільний інтернат для учнів з прилеглих сіл та спортивний зал, майстерні з тракторної справи, обслуговуючої та технічної праці.

За роки існування Петрівська школа випустила велику кількість учнів. Серед них є лікарі та вчителі, льотчики та інженери, агрономи та робітники сільского господарства.


Кiлькiсть переглядiв: 168